Úvod > O nás > Aktuality

Aktuality

Štítky:

Výsledky Hry bez hranic

V sobotu 19.června se ve sportovním areálu v Buku uskutečníl již 4.ročník Her Mikroregionu Pobečví. Do klání se zapojilo devět družstev členských obcí Mikroregionu a jedno družstvo z obce Winów z polské družební gminy Prószków. Vítězem olympijského desetiboje se stalo družstvo ze Sobíšek, druhou příčku obsadily Radslavice a poslední místo na "bedně" vybojoval tým našich polských přátel. Velký dík za skvělou přípravu i objednané počasí patří hostitelské obci Buk. Akce byla součástí projektu MAS Záhoří Bečva "Poznávejme se navzájem", financovaného z Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR-PR.

Výsledková listina Her

Publikováno 20. 6. 2010 11:26

Hry Mikroregionu Pobečví

V sobotu 19.června 2010 se v Buku uskuteční 4. hry Mikroregionu Pobečví. Pozvánka a program v příloze.

Program Hry Buk
Pozvánka na akci

Publikováno 9. 6. 2010 7:42

Valná hromada MR Pobečví

V pondělí 24.května 2010 se v Kulturním domě ve Skokách uskuteční valná hromada DSO Mikroregion Pobečví. Začátek v 16 hod.

Pozvánka na jednání

Publikováno 12. 5. 2010 14:06

Hasičská soutěž Prosenice

V sobotu 8.května 2010 se na hřišti v Prosenicích uskutečnila hasičská soutěž družstev okrsků Prosenice a Pavlovice. Do bojů se zapojilo 11 družstev mužů a dvě družstva žen. Nejúspěšnějším týmem celeho dne se stalo družstvo ze Sobíšek, které zvítězilo i v poháru starosty 2.okrsku. Vítězem soutěží okrskového kola se stal "B" tým Radslavic. V kategorii žen zvítězilo družstvo z Tučína. Celkové výsledky v příloze.

Fotogalerie z akce

Celkové výsledky soutěže

Publikováno 9. 5. 2010 14:02

Cyklovýlet Po stopách Mikroregionu Pobečví 2010

V sobotu 15.května se uskuteční již třetí ročník cyklovýletu Po stopách Mikroregionu Pobečví. Na okruhu Pobečvím jsou vybrány tři sjezdové trasy, které dovedou všechny účastníky akce do cukrovarské zahrady do Prosenic, kde bude připraveno bohaté občerstvení, ale i soutěže obecních cyklotýmů.

Publikováno 4. 5. 2010 15:53

Hasičská soutěž

V sobotu 8.května se na hřišti v Prosenicích uskuteční okrskové kolo sportovní soutěže hasičských družstev okrsků Prosenice a Pavlovice. Začátek v 9.30 hod.

Publikováno 26. 4. 2010 10:15

V sobotu 19.června se v Buku uskuteční 4. hry Mikroregionu Pobečví.

Plakát akce

Publikováno 26. 4. 2010 9:45

Dostihy Radslavice

Závodiště Radslavice o.s. zve všechny příznivce koní a dostihového sportu na Dostihový den, který se uskuteční v sobotu 24. dubna 2010 od 13,00 hod. na závodišti v Radslavicích.

Plakát akce

Publikováno 22. 4. 2010 14:02

Tučínský špekáček

Pozvánka - plakát

Publikováno 15. 4. 2010 14:53

Schůze rady svazku

Ve středu 7.dubna se na OÚ v Radslavicích uskuteční schůze rady DSO MR Pobečví. Začátek v 16 hod.

Publikováno 2. 4. 2010 7:49

Setkání zástupců MR Ol.kraje

Ve čtvrtek 29.dubna se MR Pobečví stane hostitelem 12.pracovního setkání zástupců mikroregionů Ol.kraje. Jednání se uskuteční ve vítězné vesnici roku 2009 - Tučíně. Program jednání v příloze

Publikováno 2. 4. 2010 7:47

V pondělí 22.února se na OÚ v Sobíškách uskuteční valná hromada DSO Mikroregion Pobečví.