Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


Valná hromada MR Pobečví

Datum konání: 7. 12. 2011

Ve středu 7.12.2011 se v Kulturním domě v Buku uskuteční valná hromada DSO Mikroregion Pobečví. Začátek v 16.00 hod. Program a podklady v příloze a na úřední desce.

Pozvánka na VH 7.12.2011
Návrh rozpočtu na rok 2012Country bál TS COLORÉDO

Datum konání: 12. 11. 2011

Partnerská country taneční skupina COLORÉDO pořádá v sobotu 12.listopadu 2011 v KD v Horní Moštěnici COUNTRY BÁL, na který tímto všechny srdečně zve.

Plakát akceDožínky MAS Záhoří Bečva

Datum konání: 17. 9. 2011

V sobotu 17.září 2011 se v Sušicích uskuteční 1.dožínky MAS Záhoří Bečva. Pro účastníky je připraven celodenní kulturně společenský program. Akce je součástí projektu „Most spolupráce MAS Záhoří–Bečva – Gmina Prószków“, který je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF) – „Překračujeme hranice“ a prostředků Olomouckého kraje se záštitou náměstka hejtmana Mgr.Radovana Rašťáka.

Bližší informace naleznete zde

Plakát akceDožínky Gminy Prószków

Ve dnech 3. a 4.září 2011 se delegace MAS, vedená místopředsedou Jiřím Řezníčkem zúčastnila dožínek Gminy Prószków. Jejich hostitelem byla obec Winów, která se při této příležitosti celá krásně a velmi stylově vyzdobila. Dožínky jsou u našich přátel vnímány jako nejvýznamější kulturně společenská událost roku. Bohatý dvoudenní doprovodný program již tradičně zpestřila i naše delegace. Obě vystoupení country skupiny Letokruhy i tanečních skupin Divoké růže a Colorédo se setkaly s bouřlivými obdivem. Ten náš zase patřil dožinkovým korunám, které na akci přivezly všechny obce Gminy. Stejně jako jejich Šoltýsové převzal i zástupce MAS z rukou paní Burgmistr Róži Malík pecen chleba s přáním hojnosti pro všechny své občany. Delegace se se ctí vypořádala i s vloženou soutěží ve výrobě věnečku, který stylově doplnila pozváním na 1.dožínky MAS, které se uskuteční 17.září v Sušicích i za účasti našich polských přátel. Účast naší delegace je součástí projektu MAS Záhoří - Bečva "Most spolupráce MAS Záhoří-Bečva - Gmina Prószków", financovaného z Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR-PR.

Fotogalerie z akceInformační seminář LEADER 2011

V úterý 9. srpna 2011 se v Pavlovicích u Přerova uskuteční informační seminář pro potenciální žadatele v rámci 3. výzvy k předkládání žádostí programu Leader MAS Záhoří-Bečva. Pozvánka v příloze.

Pozvánka na seminář3.výzva LEADER MAS Záhoří Bečva

Místní akční skupina Záhoří – Bečva, o.s. (dále jen MAS) vyhlašuje v souladu se Strategickým plánem Leader na období 2008-2013, Osa IV Leader, „Rozvíjet venkov společně má smysl!“3. výzvu k předkládání Žádostí o dotaci na realizaci projektů v rámci opatření IV.1.2 Realizace místní rozvojové strategie Programu rozvoje venkova ČR. Podrobnosti v příloze.

Text 3.výzvyMOPED CUP RADVANICE 2011

Datum konání: 20. 8. 2011

V sobotu 20.srpna 2011 se v Radvanicích uskuteční již desátý ročník závodu "kozích dechů" s návvem MOPED CAP Radvanice. Podrobnosti v příloze.

Plakát akceHry Mikroregionu Pobečví 2011 - výsledky

V sobotu 11.června 2011 se v areálu za OÚ v Sobíškách uskutečnil již 5.ročník Her Mikroregionu Pobečví. Do klání se zapojilo devět družstev členských obcí Mikroregionu, družstvo partnerského Mikroregionu Záhoří-Helfštýn a jedno družstvo z obce Winów z polské družební gminy Prószków. Pořadatelé připravili deset soutěžních disciplín, jimiž soutěžní družstva provázely Heidy a Klum. Nejúspěšnějším týmen v součtu umístění ze všech disciplín a vítězem 5.ročníku Her se stalo družstvo obce Radvanice. Další místa na bedně si na počet lepších umístění podělila družstva polského partnera a obce Tučín. Akce byla součástí projektu MAS Záhoří - Bečva "Most spolupráce MAS Záhoří-Bečva - Gmina Prószków", financovaného z Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR-PR. Výsledková listina v příloze.

Fotografie Hry Sobíšky - podklad Radslavice

Výsledková listina Hry 2011Setkání obcí MR Záhoří-Helfštýn

Datum konání: 25. 6. 2011

V sobotu 25.června 2011 se na výletišti v Hradčanech uskuteční 6.setkání obcí Mikroregionu Záhoří-Helfštýn. Pro soutěžní družstva i diváky je připraven bohatý program. Již od 10 hod budou soutěžní týmy vařit svou verzi "Záhorské glajdy". Slavnostní zahájení ve 13.30 hod. odstartuje soutěže v netradičních disciplínách. Akce je součástí projektu MAS Záhoří Bečva "Most spolupráce MAS Záhoří-Bečva - Gmina Prószków", financovaného z Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR-PR. Poprvé v něm bude bojovat i soutěžní družstvo Mikroregionu Pobečví. Pozvánka a program v příloze.

Program akce
PlakátHry MR Pobečví

Datum konání: 11. 6. 2011

V sobotu 11.června se v areálu za OÚ v Sobíškách uskuteční již 5.ročník Her Mikroregionu Pobečví. Pro soutěžní družstva i diváky je připraven bohatý program. Slavnostní zahájení ve 14.00 hod. Akce je součástí projektu MAS Záhoří Bečva "Most spolupráce MAS Záhoří-Bečva - Gmina Prószków", financovaného z Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR-PR. Pozvánka v příloze.

Pozvánka na Den MR Pobečví
pobecvi_footer[1].png